1:1 Balun zelfbouw kit 150 Watt

Waardering 5.00 op 5 gebaseerd op 1 klantbeoordeling
(1 klantbeoordeling)

 26,00 Incl. BTW

Complete 1:1 Balun zelfbouw kit voor onder andere dipool antenne’s.

150 Watt, met degelijke trekontlasting, Alles RVS

Nu met handig bevestigingsplaatje voor de ringkern, hierdoor is lijmen niet meer nodig.

Klik hier voor een uitgebreide bouwbeschrijving

SKU: 1:1BALUN150W Categorie: Tag:

Beschrijving

Complete 1:1 Balun zelfbouw kit voor onder andere dipool antenne’s.

150 Watt, 1:1 Balun, met degelijke trekontlasting. Nu met handig bevestigingsplaatje voor de ringkern, hierdoor is lijmen niet meer nodig.

De dipool antenne blijft toch wel zo’n beetje de oer antenne. Zeker in een vaste opstelling heeft deze antenne zijn voordelen. Zo is de antenne symmetrisch zodat de ontvangst in veel gevallen rustiger zal zijn ten opzichte van asymmetrische antennes. Door het gebruik van een goede BalUn worden mantelstromen voorkomen waardoor ook storing in uw omgeving wordt beperkt.  Door de symmetrische eigenschappen is geen aarde of tegen capaciteit nodig.

De belangrijkste reden om een BalUn te gebruiken is om er voor te zorgen dat de coax kabel geen onderdeel wordt van het antenne systeem en hierdoor ongewenst mee gaat stralen. Dit heeft allerlei vervelende effecten tot gevolg, denk aan: interferentie, inspraak, verstoord stralingspatroon van de antenne, onrustigere ontvangst. Dit laatste komt doordat niet alleen de mantel van de coaxkabel gaat stralen als er wordt gezonden maar de mantel werkt ook als ontvangstantenne.

Klik hier voor een uitgebreide bouwbeschrijving

Deze kit bevat:

  • IP65 behuizing 82x80x55 mm
  • Ring kern Amidon FT140-43
  • Wikkeldraad 22 AWG – 4x 65cm PTFE 19 x 0.15 mm koper “Silver plated”
  • PL 259 chassisdeel
  • Ringkern bevestigingsplaatje
  • RVS M3 6 mm schroeven 4x
  • RVS M3 veerring 4x
  • M3 kabelschoen
  • 2x M5 kabelschoen
  • 2x RVS (A4) M6 montage oog
  • 2x RVS M6 moer
  • 2x RVS M6 ring
  • 2x RVS M6 veerring
  • 2x RVS M5 boutje 25mm
  • 2x RVS M5 vleugelmoer
  • 4x RVS M5 moer
  • 4x RVS M5 ring
  • 2x RVS M5 veerring
  • 4x RVS M5 tandveerring
  • 4x RVS M3 boutje 12mm
  • 4x RVS M3 moer
  • 4x RVS M3 ring
  • 4x RVS M3 tandveerring

1 beoordeling voor 1:1 Balun zelfbouw kit 150 Watt

  1. Waardering 5 uit 5

    Piet Verboom

    Fijne 1:1 Balun! Met de duidelijke handleiding was het bouwen vrij eenvoudig.

Een beoordeling toevoegen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *




Exclusive producten

Speciale categorie van producten