1:49 Aanpassingstrafo End fed antenne 250 Watt Zelfbouw kit

 30,00 Incl. BTW

Complete 1:49  aanpassingstrafo zelfbouw kit voor  End Fed Antenne’s.

250 Watt, met degelijke trekontlasting, alles RVS.

Nu met handig bevestigingsplaatje voor de ringkern, hierdoor is lijmen niet meer nodig.

Dit kit bevat alles voor een 1:49 zelfbouw aanpassingstrafo voor end fed antennes.

Lees onderaan de pagina verder voor de complete onderdelen lijst.

Klik hier voor een uitgebreide bouwbeschrijving (100 Watt versie)

 

Category: SKU: ENDFED250WATT Tag:

Beschrijving

Complete 1:49  aanpassingstrafo zelfbouw kit voor End Fed antenne 250 Watt

250 Watt, met degelijke trekontlasting.

End fed antenne toepassingen

De eind gevoede (end fed) antenne is erg populair zeker voor veldwerk. De antenne is erg makkelijk te plaatsen omdat er geen voedingspunt hoeft te worden opgehangen zoals bij een dipool antenne. Een ander groot voordeel is dat de antenne op meerdere banden gebruikt kan worden. De antenne is resonant met een halve golflengte draad of een veelvoud hiervan. Zo kan met een lengte van ongeveer 20 meter draad de antenne worden gebruikt op de 10, 15, 20 en 40 meter band. Door de antenne met een spoel te verlengen kan hier ook de 80 meter band aan worden toegevoegd. Zo zijn er nog diverse andere varianten mogelijk, zie de bouwbeschrijving.

Klik hier voor een uitgebreide bouwbeschrijving (100 Watt versie)

Deze kit bevat:

  • IP65 behuizing 100 x 100 x 55 mm
  • Ring kern Amidon FT240-43
  • Wikkeldraad 1,00 mm
  • 100 pF condensator 1kV
  • PL 259 chassisdeel
  • Ringkern bevestigingsplaatje 100 x 100 mm behuizing
  • RVS M3 6 mm schroeven 4x
  • RVS M3 veerring 4x
  • M3 kabelschoen
  • M5 kabelschoen
  • RVS (A4) M6 montage oog
  • RVS M6 moer
  • RVS M6 ring
  • RVS M6 veerring
  • RVS M5 boutje 25mm
  • RVS M5 vleugelmoer
  • RVS M5 moer 2x
  • RVS M5 ring 2x
  • RVS M5 veerring 2x
  • RVS M5 tandveerring 2x
  • RVS M3 boutje 12mm 4x
  • RVS M3 moer 4x
  • RVS M3 ring 4x
  • RVS M3 tandveerring 4x

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “1:49 Aanpassingstrafo End fed antenne 250 Watt Zelfbouw kit” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Post comment

Misschien ook interessant?